Prijateljske utakmice: Donyell Malen pogađa dva puta i Borussia Dortmund je bolja od Manchester Uniteda 3-2

Počela je prijateljska utakmica između Manchester Uniteda i Borussije Dortmund, a snage će odmjeriti dvije jake momčadi. Na kraju je Manchester United izgubio od "Žutih prsluka" Dortmund rezultatom 2-3.

Prvi pogodak na utakmici stigao je u 24. minuti kada je Diogo Dalot udarcem ispred šesnaesterca doveo Manchester United u prednost i rezultat 1-0. Drugi se dogodio u 43. minuti kada je Donyell Malen pogodio iz voleja usred kaosa u šesnaestercu i izjednačio zaostatak Dortmunda na 1-1.

Treći pogodak postignut je nakon 1 minute igre.U 44. minuti Donyell Malen, koji je nosio dres nogometnog kluba Dortmund, iskoristio je svoje dobro stanje i pomogao momčadi da postigne gol.Rezultat je 1-2.Donyell Drugi pogodak Malena na utakmici.

U 52. minuti utakmice Antony u crvenom dresu Manchester Uniteda s brojem 21 zahvatio je loptu u šesnaestercu i precizno pogodio te pomogao Manchester Unitedu da se oporavi od nepovoljnog položaja i dođe do 2-2. Manchester United, koji je bio u slaboj poziciji, konačno je vratio rezultat.U ovom trenutku svi igrači Manchester Uniteda su odahnuli.

No, ono što navijači nisu najviše očekivali jest da je u 71. minuti Dortmundov Marco Reus asistirao Youssoufi Moukoku za pogodak. Na kraju je Dortmund pobijedio Manchester United 3-2.

U očima navijača koji vole Manchester United, Manchester United lako može dobiti ovu prijateljsku utakmicu, ali na kraju je ova pripremna utakmica pobjedila uz vodstvo Dortmunda od jednog gola.